VI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sponsora UKS Doliwa - 29.03.2014r.

W dniu 29 marca 2014r. w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie rozegrany został VI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sponsora UKS “Doliwy”.
Turniej przeprowadzony został w 4 grupach wiekowych dla chłopców: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum oraz dla mężczyzn: seniorzy i weteranów. Istniała możliwość gry dziewcząt i kobiet w/w kategoriach. W turniej wzięło udział aż 81 uczestników. Organizatorzy przygotowali puchary dla 3 najlepszych zawodników w poszczególnych grupach i po 6 dyplomów.
  W kategoriach młodzieżowych wystartowało 4 zawodników UKS IMPULS Zduny i wszyscy wrócili do domów z dyplomami i zadowoleni z osiągniętych wyników. W najmłodszej grupie I miejsce – Wiktor Malec, II miejsce – Daniel Kocik, VI miejsce – Jakub Frankowski. Kacper Kołodziej zajął V miejsce w grupie gimnazjalistów.

Autor: Alina Wilk