Mistrzostwa Okręgu Południowej Wielkopolski - 5 kwietnia 2014r.

Najlepsi młodzicy i młodziczki rywalizowali 5 kwietnia 2014r. na sali Zespołu Szkół w Zdunach w Mistrzostwach Okręgu Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyli dziewczęta i chłopcy urodzeni w roku 2001 i młodsi, wyłonieni po trzech turniejach klasyfikacyjnych. Mistrzostwa rozegrane zostały w grach pojedynczych dziewcząt i chłopców, podwójnych i mieszanych. Organizatorami turnieju byli UKS IMPULS Zduny oraz Okręgowy Związek Tenisa Stołowego z Ostrowa Wielkopolskiego. Zawodnicy za miejsca 1-8 w rozgrywkach indywidualnych i 1-4 w grach podwójnych otrzymali dyplomy, medale za miejsca 1-3 a zwycięzcy puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe Krotoszyn. Naszym najlepszym zawodnikiem okazał się Wiktor Malec, który wywalczył 1 medal złoty i dwa srebrne wspólnie z Filipem Kołodziejem i Weroniką Połczyńską. Weronika zdobyła jeszcze medal brązowy w grze podwójnej z Marceliną Fają.

Gry podwójne chłopców

1.Piotr Woźniczak –Sebastian Tułaza –Tajfun Ostrów Wlkp.

2.Wiktor Malec- Filip Kołodziej –Impuls Zduny

3.Jakub Lis- Błażej Lisiak - Tajfun Ostrów Wlkp.

Jakub Frankowskim z Danielem Kocikiem zajęli 5 miejsce

Gry mieszane

1.Aleksandra Glapa– Jakub Krzaczkowski - Chrobry Gizałki

2. Weronika Połczyńska – Wiktor Malec - UKS IMPULS Zduny

3.Matylda Szadkowska – Jakub Garczarek - LKS Gołuchów

Nasza druga para Weronika Połczyńska i Filip Kołodziej zajęła 4 miejsce.

Ostatecznie zawodnicy IKS IMPULS Zduny wywalczyli 7 medali: jeden złoty, cztery srebrne i 2 brązowe.

Trenerem UKS IMPULS jest Eugeniusz Koczorowski.

Autor: Alina Wilk