Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Zdun

10 listopada na Sali Zespołu Szkół w Zdunach rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Zdun z okazji Święta Niepodległości. W turnieju zorganizowanym przez Uczniowski klub Sportowy „IMPULS” wzięło udział 28 uczniów i uczennic z 4 gimnazjów powiatu krotoszyńskiego. Uroczystego rozpoczęcia dokonał  Burmistrz Zdun Tomasz Chudy życząc zawodnikom sukcesów. Zawody rozegrane zostały na 8 stołach, co zapewniło sprawny przebieg turnieju. Oprócz gier indywidualnych prowadzona była punktacja drużynowa szkół - dla szkoły punktowało 4 najlepszych zawodników. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwała prezes UKS UMPULS Alina Wilk oraz sędzia główny turnieju Eugeniusz Koczorowski. Uczestnikom kibicowali uczniowie ZS Zduny.

W tym roku zwycięzcami turnieju zostali zawodnicy ze Zdun. Wywalczyli również puchar dla szkoły. Tym sposobem wszystkie trzy puchary zostały w Zdunach. Dla zwycięzców przygotowano puchary ufundowane przez Burmistrza, za miejsca 1-6 dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wyniki w grupie chłopców (17 zawodników)