Trzy puchary dla zdunowskich tenisistów.

13 okazała się szczęśliwa dla zawodników UKS IMPULS biorących udział w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Kobylina właśnie 13 czerwca.

Zdunowiacy okazali się najlepsi aż w trzech grupach wiekowych. W najmłodszej grupie dziewcząt klas I-IV szkół podstawowych zwyciężyła Marcelina Faja, a Miłosz Kozłowski był 5-6 w grupie chłopców. W kolejnej grupie klas V-VI Weronika Połczyńska była o krok od zwycięstwa. Niestety w ostatnim meczu uległa 3:2 Klaudii Wachowiak z Kobylina i ostatecznie zajęła miejsce drugie. W grupie chłopców Łukasz Fluder zajął miejsce 5-6. W kolejnej grupie gimnazjalistów mimo silnej konkurencji zwycięzcami zostali Kasia Swora i Wiktor Malec, a Krzysztof Matela zajął dalsze miejsce. Najlepsza trójka w każdej kategorii otrzymała z rąk gospodarzy turnieju okazałe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.