Mistrzostwa UKS Impuls

Na zakończenie sezonu tenisowego Zarząd Klubu zorganizował tradycyjny turniej tenisa  dla wszystkich zawodników.  Turniej rozpoczął się od rozgrywek deblowych. Zawodnicy dobrani zostali w pary na zasadzie „słabszy z mocniejszym” bez podziału wiekowego. Gry dały okazję początkującym do aktywnego kontaktu z bardziej doświadczonymi kolegami, a zdobyte medale powód do dumy i wiele radości.  

Zwycięskie pary to: 1-.Krzysztof Matela-Miłosz Kozłowski, 2- Erika Cierniak-Mateusz Staniewski, 3- Weronika Połczyńska-Olga Zydorczyk, 4- Katarzyna Swora- Sebastian Talaga.

Kolejne, już indywidualne rozgrywki odbyły się w trzech  grupach wiekowych. Tym razem dziewczyny walczyły razem z chłopcami i często okazały się lepsze. W najmłodszej kategorii żaków najlepsza okazała się Marcelina Faja, druga była Olga Izydorczyk, a trzeci  Miłosz Kozłowski. W grupie młodzików :1- Weronika Połczyńska, 2-Łukasz Fluder, 3- Erika Ciernik

W najstarszej  kategorii kadetów: 1- Malec Wiktor, 2- Matela Krzysztof , 3-Katarzyna Swora.

Najlepsi otrzymali z rąk prowadzących turniej; Aliny Wilk i Eugeniusza Koczorowskiego medale i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.


 

  Copyright © 2014 ZS ZDUNY