Mistrzostwa Okręgu Południowej Wielkopolski w Tenisie Stołowym

w kategorii kadetów i kadetek w sezonie 2014/2015

18 kwietnia 2014r. na sali Zespołu Szkół w Zdunach rozegrane zostały Mistrzostwa Okręgu Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyli dziewczęta i chłopcy urodzeni w roku 2000 i młodsi, wyłonieni po trzech turniejach klasyfikacyjnych. Mistrzostwa rozegrane zostały w grach pojedynczych dziewcząt i chłopców, podwójnych i mieszanych. Organizatorami turnieju byli UKS IMPULS Zduny oraz Okręgowy Związek Tenisa Stołowego z Ostrowa Wielkopolskiego. Zawodnicy za miejsca 1-8 w rozgrywkach indywidualnych  i 1-4 w grach podwójnych otrzymali dyplomy, medale za miejsca 1-4 a zwycięzcy puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe Krotoszyn. Zawodnicy z UKS IMPULS Zduny spisali się bardzo dobrze i wywalczyli aż siedem medali: dwa złote, cztery srebrne i brązowy. Nasi najlepsi zawodnicy: Kasia Swora, Weronika Połczyńska, Wiktor Malec i Krzysztof Matela zdobyli po trzy medale. Pozostali zdunowiacy biorący udział w zawodach: Zydorczyk Olga, Marcelina Faja, Fluder Mikołaj, Kołodziej  Filip, Kozłowski Mikołaj, Szymański Kamil, Fluder Łukasz, Antczak Mikołaj i Kocik Daniel zajęli dalsze miejsca. Trenerem UKS IMPULS jest Eugeniusz Koczorowski.  Działalność Klubu finansuje Gmina Zduny.