III TURNIEJ ligi szkolnej tenisa stołowego „CHCĘ BYĆ MISTRZEM”

11 stycznia 16 uczniów Zespołu Szkół w Zdunach wzięło udział  w  III  turnieju ligi szkolnej tenisa stołowego „Chcę byś Mistrzem”. To kolejne już trzecie spotkanie z serii pięciu rozgrywek, które mają zadanie wyłonić  najlepszych zawodników  naszej gminy- turniej jest otwarty dla wszystkich uczniów szkoły.  Młodzi tenisiści  spędzają aktywnie czas i mają możliwość porównania swoich umiejętności. Tym razem dziewczyny miały możliwość gry z chłopcami i okazały się lepsze od nich! Ostateczna klasyfikacja prowadzona jest osobno w dla dziewcząt i chłopców. Pierwsze miejsca bez niespodzianek utrzymane przez liderów, ale nieco zmian na pozycjach 2 i 3. Oto wyniki czołówki:   w grupie szkoły podstawowej dziewczęta: 1-Faja Marcelina, 2- Olga Zydorczyk, 3- Kasia Roszczak, chłopcy:   1 -Łukasz Fluder , 2 -Miłosz Kozłowski, 3- Kamil Szymański . Gimnazjalistki: 1- Kasia  Swora, 2-Weronika Połczyńska, a w grupie  chłopców: 1- Wiktor Malec, 2- Kacper Kołodziej, 3- Krzysztof Matela. Wszyscy uczestnicy  otrzymują słodycze i nagrody pocieszenia a zwycięzcy za miejsca I- III nagrody i dyplomy tym razem ufundowane przez UKS IMPULS.

 Szczegółowe wyniki oraz punktację po trzech  turniejach  można obejrzeć w gablocie szkolnej. Na kolejny turniej  zapraszamy już w lutym.

Wszyscy, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności  gry w tenisa mogą ćwiczyć podczas treningów w poniedziałki, środy i piątki, na lekcjach wf lub samodzielnie przy stole w holu sali gimnastycznej.

 

  Copyright © 2014 ZS ZDUNY