Ogólnopolski Memoriał im. Zygmunta Lubienieckiego w tenisie stołowym.

  W dniach 2-3-kwietnia 2016 roku w Raszkowie odbył się I Ogólnopolski Memoriał Zygmunta Lubienieckiego w tenisie stołowym .Turniej zorganizowano dla uczenia pamięci wieloletniego działacza tenisa, prezesa Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Południowej Wielkopolski, który zginął tragicznie w 2014r.W zawodach wystartowało ponad stu zawodników z  województw: śląskiego, łódzkiego, dolnośląskiego oraz wielkopolskiego.

W sobotę rozegrano turniej w kategoriach junior, kadet, młodzik oraz żak, natomiast w niedzielę do gry przystąpili seniorzy i weterani.  Zawody przeprowadzone zostały na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.

Wzięło w nich udział 12 zawodników z UKS IMPULS Zduny pod opieką prezes Aliny Wilk,  Aż 8 wróciła do domu z pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi za miejsca I-VI.

Najlepszy Malec Wiktor zajął I miejsce wśród kadetów, Weronika Połczyńska II w kadetkach. II miejsce w młodziczkach była Marcelina Faja, a III Olga Zydorczyk i młodzik Łukasz Fluder. W najstarszej grupie juniorek III lokatę zajęła Kasia Swora, a V Mateusz Staniewski. Puchar otrzymał również debiutujący w zawodach żak Miłosz Kołodziejski,  jako najmłodszy uczestnik zawodów.

 Ponadto w zawodach wzięli udział: żacy: Miłosz Kozłowski, Kamil Szymański, Mikołaj Zydorczyk oraz junior Krzysztof Matela.

  Copyright © 2014 ZS ZDUNY