Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Zduny -  7.11.2014r.

7 listopada 2014r. 37 uczniów i uczennic z 6 gimnazjów powiatu krotoszyńskiego wzięło udział w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Zdun z okazji Święta Niepodległości. Turniej zorganizowany przez Uczniowski klub Sportowy „IMPULS” rozegrany został na sali Zespołu Szkół w Zdunach. Uroczystego rozpoczęcia przy dźwiękach fanfarów dokonał  Burmistrz Zdun Władysław Ulatowski życząc zawodnikom sukcesów. Zawody rozegrane zostały na 8 stołach, co zapewniło sprawny przebieg turnieju. Oprócz gier indywidualnych prowadzona była punktacja drużynowa szkół - dla szkoły punktowało 4 najlepszych zawodników. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwała prezes UKS UMPULS Alina Wilk oraz sędzia główny turnieju Eugeniusz Koczorowski. Dla zwycięzców przygotowano puchary ufundowane przez Burmistrza, za miejsca 1-6 dyplomy i nagrody rzeczowe i drobne nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników
W tym roku zwycięzcami turnieju zostali: Kasia Swora ze Zdun i Mikołaj Grzębka z Koźmina. Gospodarze wywalczyli również puchar dla szkoły.

Wyniki w grupie chłopców (24 zawodników)