Balik  karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy  to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

            W dniu 09.02.2016r. świetlica szkolna zorganizowała balik  karnawałowy. Tego dnia w świetlicy pojawiały się kolorowe stroje. Dzieci przebrane były za  swoich ulubionych bohaterów nie tylko ze znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wszyscy uczestnicy balu,  po małym poczęstunku, udali się do sali gimnastycznej, która w tym dniu stała się salą balową. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

                     Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

            Kolejny bal karnawałowy już za rok

 

           

 

  Copyright © 2014 ZS ZDUNY