Mistrzostwa UKS Impuls w sezonie 2015/2016

   

            W czerwcu na podsumowanie sezonu tenisowego Zarząd Klubu zorganizował tradycyjny turniej tenisa  dla najwytrwalszych zawodników.  Tym razem turniej rozpoczął się wspólną zabawą w „bieganego”, którego  zwycięzcą został Wiktor Malec. Następnie rozegrane zostały gry indywidualne w czterech grupach wiekowych. Dziewczyny walczyły razem z chłopcami i często okazywały się lepsze. W najmłodszej kategorii żaków zwycięzcą został Miłosz Kozłowski, drugie miejsce zajął Miłosz Kołodziejski, a trzeci był Kamil Szymański. W młodzikach wygrał Łukasz Fluder, druga była Olga Zydorczyk. W grupie kadetów najlepszy był Wiktor Malec, druga Weronika Połczyńska, a trzeci Mikołaj Fluder. W najstarszej kategorii juniorów Kasia Swora pokonała Mateusza Staniewskiego i Krzysztofa Matelę.

            Kolejnym punktem zawodów były gry deblowe. Zawodnicy dobrani zostali losowo w pary bez podziału wiekowego. Gry dały okazję najmłodszym do aktywnego kontaktu z bardziej doświadczonymi kolegami, a odniesione zwycięstwa to powód do dumy i wiele radości.  Zwycięskie pary to: 1-Wiktor Malec-Mikołaj Zydorczyk, 2-Mikołaj Fluder- Miłosz kołodziejski, 3-4 Krzysztof Matela-Miłosz Kozłowski i Olga Zydorczyk-Łukasz Fluder.

Na zakończenie odbyło się wręczenie medali, statuetek , dyplomów i nagród rzeczowych. przez prowadzących turniej -Alinę Wilk i Eugeniusza Koczorowskiego oraz podsumowanie osiągnięć UKS w minionym sezonie.

 

 

           

 

  Copyright © 2014 ZS ZDUNY