Mistrzostwa Południowej Wlkp. juniorów i juniorek w tenisie stołowym.

Złoto, srebro i dwa brązy to dorobek tenisistów stołowych z UKS IMPULS Zduny na zawodach  najstarszej kategorii wiekowej (rocznik 1998 i młodsi) rozegranych 30 kwietnia w Gołuchowie.

Zawody rozpoczęły się od gier indywidualnych . Brązowe medale wywalczyła Kasia Swora i Wiktor Malec. Mateusz Staniewski był czwarty a Krzysztof Matela ósmy. W grach mieszanych  nasza para Wiktor  i Kasia okazała się najlepsza i wywalczyła złoto. Wiktor zdobył jeszcze srebrny medal z Mateuszem w grach deblowych.  Zawody rozegrano na 8 stołach TIBHAR TOP. Wszyscy zawodnicy w grach indywidualnych otrzymali dyplomy za miejsca 1-8, medale za miejsca 1-4  oraz puchar  za miejsca 1. W grach podwójnych dyplomy i medale za miejsca 1-4 . Gratulujemy!