II GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W KATEGORII ŻAKÓW/CZEK ORAZ KADETÓW/EK

Kolejny turniej z cyklu GP rozegrany został 10 grudnia 2016 roku w Gizałkach. W zawodach wzięło udział 29 zawodników w tym 5 reprezentantów UKS IMPULS Zduny. Podium opanowali gospodarze czyli zawodnicy z Gizałek ale zdunowiacy zaprezentowali również dobry poziom. W najmłodszej grupie żaków  doskonale spisał się  Miłosz Kołodziejski, który pokonał starszych kolegów i wywalczył srebrny medal. Tuż obok podium na czwartym miejscu uplasował się Mikołaj Zydorczyk, a ich koleżanka Kasia Roszczak była piąta wśród żaczek. W grupie kadetów Weronika Połczyńska była czwarta, a  Łukasz Fluder piąty.

Najmłodsi tenisiści zaliczyli również II GP Wielkopolski rozegrany 18 grudnia w Poznaniu. Miłosz wystartował w najmłodszej kategorii skrzat obejmujący dzieci do drugiej klasy i zajął miejsce 6, natomiast  Mikołaj był 14 a Kasia 18 w grupie żaków województwie.