Mistrzostwa Południowej Wlkp. młodzików i młodziczek w tenisie stołowym

Dwa medale srebrne i dwa brązowe wywalczyła czwórka zawodników UKS IMPULS Zduny na zawodach  rozegranych w Ostrowie Wlkp.

Tym razem nasi zawodnicy wystartowali w swoje właściwe kategorii czyli rocznika 2004 i młodsi. W grach indywidualnych najlepsza była Marcelina Faja, która zajęła drugie miejsce i srebrny medal w młodziczkach. Kamil Szymanski był 5, a Olga Zydorczyk i Miłosz Kozłowski zajęli miejsca 6. Pozostałe medale nasi zawodnicy wywalczyli w grach podwójnych i aż 3  razy stawali na podium. Marcelina z Olgą były drugie wśród dziewcząt, Miłosz z Kamilem 3 wśród chłopców, a Marcelina z Miłoszem również 3 w grach mieszanych, a Olga z Kamilem 5. Gratulujemy!
Najlepsi otrzymali z rąk organizatorów medale za miejsca 1-3, dyplomy za miejsca 1-8 w grach indywidualnych i 1-4 w grach podwójnych  ufundowane przez OZTS Południowej Wlkp., a zwycięzcy puchary.