Finał Zdunowskiej Ligi Tenisa Stołowego „CHCĘ BYĆ MISTRZEM”

13marca rozegrany został ostatni  finałowy turniej Zdunowskiej Ligi Tenisa Stołowego "Chcę być Mistrzem".  W ramach ligi w okresie od października do marca rozegrane zostały 4 turnieje, w których wzięło udział 35 zawodników. Udział  w zawodach dawał uczestnikom okazję do aktywnego spędzania czasu, sportowej rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności. Na zwycięzców każdorazowo czekały dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy otrzymywali nagrody pocieszenia.

Rozgrywki ligi przygotował i prowadził UKS IMPULS przy współpracy z Dyrekcją ZS Zduny. Nagrody na turnieje sponsorował UKS IMPULS i Gmina Zduny a na finał ligi Bank Spółdzielczy.

W turnieju finałowym najliczniejszą grupą byli początkujący żacy. Tym razem medale wywalczyli:

juniorzy: 1- Malec Wiktor, 2- Mateusz Staniewski, 3- Katarzyna Swora

kadeci: 1 -Łukasz Fluder , 2-Banaszak Marcin,3-Starczewski Dominik

młodzicy: 1- Faja Marcelina, 2- Zydorczyk Olga, 3 - Kamil Szymański

żacy: 1-Mikołaj Zydorczyk, 2-Miłosz Kołodziejski,3- Kasia Roszczak

żak początkujący: 1- Henryk Buniowski, 2- Nikodem Miękus, 3- Kaczmarek Aleksandra

Ponadto po każdym turnieju prowadzona była klasyfikacja punktowa, która pozwoliła wyłonić zwycięzców ligi w sezonie 2016/2017.

Zwycięzcy tegorocznej klasyfikacji punktowej: junior Mateusz Staniewski, kadet Łukasz Fluder, młodzik Marcelina Faja, żak Mikołaj Zydorczyk, żak początkujący Henryk Buniowski uhonorowani zostali pamiątkowymi statuetkami tenisisty.