Siedem  pucharów dla zdunowskich tenisistów stołowych

Sobota 18 marca okazała się szczęśliwym dniem dla tenisistów z UKS IMPULS Zduny. Z  grupy 10 zawodników aż siedmioro stanęło  w tym dniu na podium. 2 na pierwszym miejscu, 3 na drugim i 2 na trzecim, a pozostała trójka tuż obok.
Sześcioro zawodników wyjechało do Przygodzic na XXVI Ogólnopolski Memoriał Bożeny Kurek. W zawodach rozegranych w nowo wybudowanej hali sportowej Zespołu Szkół wystartowało ponad osiemdziesięciu zawodników i zawodniczek z województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz łódzkiego. Turniej rozegrano na 12 stołach, a uczestnicy rywalizowali w dziesięciu kategoriach wiekowych. Wśród najlepszych na podium było aż 5 zdunowiaków.
W grupie młodziczek 2- Marcelina Faja, 3- Olga Zydorczyk. W kadetach  2-Weronika Połczyńska, 3-Łukasz Fluder, a junior Mateusz Staniewski był 2. Najmłodszy uczestnik żak Mikołaj Zydorczyk zajął miejsce 4.
Druga grupa pod opieka trenera Eugeniusza Koczorowskiego uczestniczyła w Otwartych Mistrzostwach Koźmina Wlkp.  Mistrzostwa rozegrane zostały w trzynastu kategoriach wiekowych. Zdunowiacy  przywieźli z nich dwa złote medale: Katarzyna Swora w kategorii kobiet i Wiktor Malec w grupie uczniów gimnazjum. Ponadto Katarzyna Roszczak zajęła miejsce 5-6 w najmłodszej grupie dziewcząt a Mikołaj Fluder był 5 wśród gimnazjalistów.