Mistrzostwa Południowej Wlkp. juniorów i juniorek w tenisie stołowym

Złoto, trzy  srebra i cztery  brązy to dorobek tenisistów stołowych z UKS IMPULS Zduny na zawodach  najstarszej młodzieżowej kategorii wiekowej (rocznik 1999 i młodsi) rozegranych 25 marca w Zdunach.. Mistrzostwa zorganizowane zostały na sali Zespołu Szkół w Zdunach przez OZTS i UKS Impuls Zduny. W finale wystartowało 24 zawodników i zawodniczek.. Spotkanie prowadzili Eugeniusz Koczorowski i Alina Wilk.

Zawody rozpoczęły się od gier indywidualnych. Zdunowiak Wiktor Malec przegrał  finałowy pojedynek i ostatecznie zajął miejsce drugie, a jego koleżanka Kasia Swora  trzecie wśród juniorek.  Nasi zawodnicy okazali się doskonali w grach zespołowych i aż 6 razy stawali na podium. W grach mieszanych  para Wiktor  i Kasia była najlepsza i wywalczyła złoto, a brąz Weronika Połczyńska z Krzysztofem Matelą. Wiktor zdobył jeszcze srebrny medal z Krzysztofem Matelą  w grach deblowych, a ich koledzy  Mateusz Staniewski i Łukasz Fluder brąz. Srebro wywalczyły również dziewczyny  Kasia z Weroniką i brąz ich młodsze koleżanki Marcelina Faja z Olgą Zydorczyk. Gratulujemy!

Najlepsi otrzymali z rąk organizatorów medale za miejsca 1-3, dyplomy za miejsca 1-8 w grach indywidualnych i 1-4 w grach podwójnych  ufundowane przez OZTS Południowej Wlkp., puchary sponsorowane przez Starostwo Powiatowe Krotoszyn oraz drobne upominki z Banku Spółdzielczego w Krotoszynie.