Szkoła Podstawowa w Zdunach ul. Łacnowa 26, 63-760 Zduny tel. 62 721 55 13 tel. 62 721 57 71 tel. 62 721 55 13

 

SZKOŁA

Zdrowie

Uczniowie

Samorząd szkolny

Samorządy klasowe

Rodzice

WYMAGANIA EDUKACYJNE

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

Kluby sportowe

Pracownicy

Dokumentacja szkolna

Projekty

Stołówka

Współpraca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Aktywny i pełen sukcesów weekend z tenisem stołowym zawodników UKS IMPULS Zduny

         Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Południowej Wielkopolski żaków i żaczek rozegrane 10 marca w Gołuchowie rozpoczęły cykl turniejów podsumowujących sezon tenisa stołowego. W zawodach mogli brać zawodnicy i zawodniczki wyłonieni w turniejach eliminacyjnych z rocznika 2007 lub młodsi, wśród nich dwoje  zawodników UKS IMPUS Zduny: Kasia Roszczak i Miłosz Kołodziejski. Zawody rozegrane zostały najpierw indywidualnie. Dużą niespodziankę sprawił Miłosz, który wywalczył złoty medal, a Kasia  była 7. W dalszej części zawodnicy zmagali się w grach podwójnych i mieszanych.  I tu również sukces zdunowiaków - Miłosz i Kasia wywalczyli złoty medal. Tym samym nasi zawodnicy dwukrotnie stanęli na najwyższym miejscu podium,

         W tym samym dniu druga ekipa po opieką trenera Eugeniusz Koczorowskiego uczestniczyła w Otwartych Mistrzostwach Koźmina Wlkp. w tenisie stołowym. Turniej rozegrano aż w 13 kategoriach wiekowych od najmłodszych roczników po weteranów. Zdunowiacy wypadli doskonale. Pierwsze miejsce i puchary w swoich kategoriach wywalczyli Kasia Swora i Wiktor Malec, Olga Zydorczyk była druga. Pozostali zawodnicy mimo iż nie znaleźli się na podium wypadli również bardzo dobrze. Mateusz Staniewski był 4, Miłosz Kozłowski i Łukasz Fluder 5-6. Po raz pierwszy w zawodach wystartował Błażej Wasielewski.

         Natomiast niedziela 11 marca to Mistrzostwa Wielkopolski Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym W zawodach udział wzięło 18 powiatów. Powiat krotoszyński uplasował się na 6 miejscu w klasyfikacji drużynowej. W reprezentacji powiatu znaleźli się Kasia Swora i Wiktor Malec. Kasia uplasowała się na miejscu 5-6 a Wiktor 9-12 w Wielkopolsce. Gratulujemy! 

 

           

 

<

  Copyright © 2014 ZS ZDUNY 

d>

 

l>dy>l>ml>d>

 

l>dy>l> l>dy>l>