Szkoła Podstawowa w Zdunach ul. Łacnowa 26, 63-760 Zduny tel. 62 721 55 13 tel. 62 721 57 71 tel. 62 721 55 13

 

SZKOŁA

Zdrowie

Uczniowie

Samorząd szkolny

Samorządy klasowe

Rodzice

WYMAGANIA EDUKACYJNE

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

Kluby sportowe

Pracownicy

Dokumentacja szkolna

Projekty

Stołówka

Współpraca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Rozgrywki   V ligi w tenisie stołowym

 

                Drużyna UKS IMPULS Zduny rozegrała u siebie  kolejne dwa mecze  rewanżowe V ligi  kalisko-konińskiej prowadzonej przez  Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Południowej Wielkopolski. Zdunowiacy wywalczyli w nich dwa punkty wygrywając jeden z nich.  Poziom drużyn był bardzo wyrównany. Młodzi zdunowiacy,  mimo iż są najmłodszą wiekiem drużyną nie ustępują doświadczonym starszym tenisistom i nadal utrzymują wywalczone w pierwszej turze drugie miejsce w tabeli. W drużynie prowadzonej przez Eugeniusz Koczorowskiego obecnie grają: Wiktor Malec. Tomasz Kasprzak, Katarzyna Swora, Mateusz Staniewski.

                W pierwszym meczu rozegranym w Zdunach z  Krotosz II Krotoszyn przegrała z sąsiadami 10:6.  Az 4 punkty dla Zdun zdobył Wiktor Malec, 2 Mateusz Staniewski. Dla Krotosza 3,5 Kowalski Krzysztof, po 2,5 Adrian Kossman i Szymon Drzewiecki i 1,5 Adam Pabich.

                Drugi wygrany mecz rozegrali z UKS Żaki III Taczanów. Zdunowiacy prowadzili po pierwszej turze aż 3:1, po grach deblowych i drugiej kolejce goście wyrównali wyniki na 5:5. Po kolejnej turze gospodarze prowadzili już 8:6 i ostatecznie zakończyli mecz zwycięstwem 10:7. Po 3,5 punktu zdobyli Malec i Staniewski, 2 Kasia Swora i 1 Kasprzak.  W drużynie gości 3,5 punktu zdobył Banachowski Kamil, 2 Janusz Ruda i 1,5 Jarosław Kapała 

 

 

           

 

<

  Copyright © 2014 ZS ZDUNY 

d>

 

l>dy>l>ml>d>

 

l>dy>l> l>dy>l>